sabi consulting

Seminář - inspirativní snídaně: Jdu za svou vizí


LOGO sabi hub Jing Jang 220x220px

Kdy: 18.4.2018 od 9:00 do 11:00

Kde: sabi uHUB, Hodonínská 4, Praha 4
Cena: 300 Kč + 21% DPH

(363 Kč včetně DPH) 

Po registraci Vám vystavíme a e-mailem zašleme zálohovou fakturu. Fakturu - daňový doklad obdržíte na semináři a e-mailem, případně podle dohody.

REGISTRACE

 


Program:


Někdy dá dost zabrat vyznat se ve změti pocitů, emocí a nejrůznějších motivací, které nás táhnou k našemu životnímu snu, nebo nás od něj naopak odrazují. Podle čeho se orientovat? A jak vlastně poznat, co je naším životním snem a za jakou vizí svého vlastního života se chceme pustit? Získejte náhled do těchto témat během dvou příjemně strávených hodin. V ceně semináře obdržíte praktickou publikaci Průvodce na cestě ZA SVOU VIZÍ od Adély Humlové.

vize 01

Seminář povedou:

Adéla Humlová – koučka a autorka Průvodce na cestě za svou vizí
Adéla se zabývá koučinkem a moderováním firemních workshopů. Při práci s týmy propojuje diskuzi o pracovních tématech s osobním rozvojem a zážitkovou pedagogikou. Dlouhodobě vedla a spoluvlastnila personální agenturu Axios. Zabývala se také analýzou a prodejem podnikových informačních systémů.
Reference: HALLA, Solutions for Media, UNICORN, TVO Group, Danone, STMicroelectronics, Pražská plynárenská, a řada dalších.
Hanka Humlová – produktová manažerka motivačního diáře Life Desinger
Hanka je maminkatelka (podnikatelka + maminka) s neutuchajícím zdrojem nápadů a inspirace pro sebe i pro ostatní. Spolu s maminkou vytvořila motivační diář Life Designer, který zavádí na trhu spolu s Průvodcem na cestě za svou vizí.


Registrace:


sabi microHUB B4B - registrace na seminář Jdu za svou vizí

Jméno:(*)

Příjmení:(*)

e-mail:(*)
Prosíme, zadejte e-mailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení Vaší registrace.

Telefon:

Fakturační údaje:

Firma/Společnost/Organizace:

IČO:

DIČ:

Zpráva pro nás: